Lubimy wyzwania Meble dla wymagających
Aktualnie jesteś tutaj:    Strona główna Nasza Oferta Meble do sypialni

Meble do
sypialni

 

Nasze meble do sypialni projektujemy z myślą o relaksie i odpoczynku. Dobieramy odpowiednią szerokość łóżka, abyś mógł się wyspać i eleganckie wykończenie mebli, aby cieszyły oko. Szerokość ramy, wysokość zagłówka i pojemność szuflad to szczególne elementy, które dopracowujemy do perfekcji. Dzięki nim każde łóżko jest funkcjonalne, mieszcząc m.in. kolejne komplety pościeli.

Aby sypialnia miała swój niepowtarzalny klimat, wszystkie meble do sypialni i dodatki dopasowujemy do siebie pod względem stylistycznym. Wówczas tworzą spójną całość

W każdej, nawet najmniej ustawnej sypialni znajdziemy miejsce na szafę wolnostojącą lub wnękową, z drzwiami przesuwnymi lub klasycznymi.

 
 

Oryginalne i perfekcyjne - takie są nasze realizacje

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zrealizować meble dla naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie!

 

Jak wygląda droga do spełnienia marzeń?

01
Spotkanie
i konsultacja

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o materiałach i wykończeniach.

02
Projekt
i wycena

Przedstawiym najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni w stosunkowo najniższej cenie. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

03
Potwierdzenie
Właśnie zaczynamy spełniać Twoje marzenia!

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie z nowych mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i rodzina!

04
Montaż
i satysfakcja

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, drobna regulacja i możesz w pełni cieszyć się z nowych mebli... Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Redbox

Gwarancja najwyższej jakośći i wytrzymałości

Masz pytania Darmowa konsultacja
Telefon kontaktowy +48 696 025 682
Adres email biuro@redbox.net.pl
2018 RedBox - meble na wymiar. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności