Lubimy wyzwania Meble dla wymagających

Drzwi wewnętrzne
i zabudowy ścienne

 

Dopełnieniem idealnie zaprojektowanej i wykończonej przestrzeni bez wątpienia są nietuzinkowe drzwi, które są uwieńczeniem całego wnętrza. Nadają charakteru i prestiżu. Produkowane przez nas drzwi wewnętrzne wykonywane są z najwyższej jakości forniru, wielokrotnie lakierowane i specjalnie dobieranymi "niewidocznymi" zawiasami.

Gwarancja oryginalności i wyszukanej formy. Nasze produkty cechują się zawsze najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o najmniejsze nawet detale.

Realizujemy zlecenia dla odbiorców indywidualnych i deweloperów, wykonując nawet najbardziej nietypowe projekty według indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów.

 

Jak wygląda droga do spełnienia marzeń?

01
Spotkanie
i konsultacja

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o materiałach i wykończeniach.

02
Projekt
i wycena

Przedstawiym najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni w stosunkowo najniższej cenie. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

03
Potwierdzenie
Właśnie zaczynamy spełniać Twoje marzenia!

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie z nowych mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i rodzina!

04
Montaż
i satysfakcja

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, drobna regulacja i możesz w pełni cieszyć się z nowych mebli... Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Redbox

Gwarancja najwyższej jakośći i wytrzymałości

Masz pytania Darmowa konsultacja
Telefon kontaktowy +48 696 025 682
Adres email biuro@redbox.net.pl
2018 RedBox - meble na wymiar. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności