Lubimy wyzwania Meble dla wymagających

Meble biurowe
i do gabinetu

 

Przestrzeń biurową projektujemy tak, aby czas spędzony w Twojej firmie upłynął przyjemnie i efektywnie. Sprzyja temu ustawienie oraz wygoda mebli biurowych, które możemy wykonać. Dbamy o zachowanie zasad ergonomii, aby ciało zachowywało prawidłową pozycję przed komputerem.

Wykonujemy meble biurowe na wymiar w każdym stylu: od industrialnego po klasyczny. Podpowiadamy jaką kolorystykę dobrać w zależności od oświetlenia i rozmiaru pomieszczeń biurowych.

FUNKCJONALNOŚĆ I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

 

Jak wygląda droga do spełnienia marzeń?

01
Spotkanie
i konsultacja

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o materiałach i wykończeniach.

02
Projekt
i wycena

Przedstawiym najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni w stosunkowo najniższej cenie. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

03
Potwierdzenie
Właśnie zaczynamy spełniać Twoje marzenia!

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie z nowych mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i rodzina!

04
Montaż
i satysfakcja

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, drobna regulacja i możesz w pełni cieszyć się z nowych mebli... Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Redbox

Gwarancja najwyższej jakośći i wytrzymałości

Masz pytania Darmowa konsultacja
Telefon kontaktowy +48 696 025 682
Adres email biuro@redbox.net.pl
2018 RedBox - meble na wymiar. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności